עבודות גובה בסנפלינג

תיקונים בגובה

עבודות בגובה

חברת קל כנשר מספקת שירותי עבודות גובה בסנפלינג בכל רחבי הארץ ברמה מקצועית גבוהה ביותר עם הדגשה על איכות ללא פשרות. ברשותנו נמצאים כל האמצעים הטכנולוגיים והאנושיים לביצוע עבודות גובה בסנפלינג מכל הסוגים תוך מתן פתרונות מתקדמים למקומות בעלי גישה קשה. חברת קל כנשר הינה חברה מאושרת על ידי משרד התמ"ת לביצוע עבודות גובה בסנפלינג עם כיסוי ביטוחי מלא לביצוע עבודות בגובה  וכמובן שכל עובדי החברה הינם בעלי רישיון גלישה בתוקף.

ביצוע עבודות גובה בסנפלינג למעטפת הבניין נעשה על ידי עובדי גובה מקצועיים אשר מתחברים לכבלים שמעוגנים בגג הבניין ובעזרתם הם יורדים עד המקום הדורש תיקון. שיטה זו הינה חסכונית יותר מהקמת פיגומים או כל אמצעי אחר הנדרש כדי להגיע אל אותם אזורים הדורשים תיקון בגובה כגון: 

עבודות גובה בסנפלינג

תיקון אריחים בגובה –

מבצעים את כל סוגי התיקונים במעטפת הבניין כגון: תיקון אריחים שהתנתקו ונפלו, תיקון ומילוי סדקים במעטפת, תיקון ושיקום של כל סוגי החיפויים בין אם זה שיש, פסיפס, אריחים וכ"ו, תיקון קונסטרוקציות ברזל פגועות, תיקון בטון פגוע או חשוף ועוד.

תיקון אריחים בגובה

תיקון מרזבים – 

חברת קל כנשר מציעה מגוון של פתרונות עבור תיקון מרזבים המחייבים שימוש עבודות גובה בסנפלינג או אמצעים אחרים עבור תיקוני המרזבים. הבעיות השכיחות הן: סתימות, חורים בגלל חלודה או פגיעה, ניתוק המרזב מהקיר, התיישנות המרזב ובעיות נוספות במערכת ניקוז הגג.

שירותי תיקון מרזבים כוללים את האפשרויות הבאות:

– פירוק המרזב הישן התקנת מרזב חיצוני מפח מגולוון עמיד לאורך שנים.
– ביטול המרזב הפנימי והתקנת מרזב חיצוני חדש.
– איטום המעברים בין הגג למרזבים ("פישר")
– התקנת "פישר" חדש עשוי מ – PVC
– בדיקת תקינות מרזבים קיימים.
– פתיחת סתימות במרזבים.

חברת קל כנשר מספקת אחריות מלאה על כל העבודות של תיקון מרזבים הכוללות גם תיקון מרזבים בגובה.

תיקון מרזבים בגובה

הרחקת יונים – 

ביצוע של הרחקת יונים בעזרת רשת דורשת ידע וניסיון הנצבר לאורך שנים ובא לידי ביטוי באיכות ההתקנה, איכות הרשת ואיכות החומרים הנדרשים להתקנת הרשת. רשתות להרחקת יונים קיימים במגוון סוגים ומגוון איכויות ולנו יש את הידע והניסיון לבצע התקנה איכותית שמחזיקה לאורך שנים תוך כדי שימוש בחומרים הטובים ביותר והעמידים ביותר מבין כל הסוגים. חברת קל כנשר ביצעה מאות התקנות של הרחקת יונים ברחבי הארץ וצברה ניסיון וידע עשיר הבא לידי ביטוי במאות של לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.

הבודות גובה בסנפלינג - הרחקת יונים

חזרה לעמוד הבית