הרחקת יונים בגובה
הרחקת יונים בסנפלינג

הרחקת יונים – אמנם היונים הינם סמל עולמי לשלום ואחווה בין העמים והאנשים אולם הנזק שהלשלשת שלהן גורמות לנו הוא עצום ורב מה עוד שבנוסף הן מביאות עימן מחלות וטפילים המסכנים מאוד את בריאותם של דיירי הבית. מקומות כגון מסתורי כביסה, פירים וחללים בבנייני מגורים מהווים כיום איזורי קינון נוחים מאוד עבור יונת הבית שאנו מכירים אולם עבורנו הן מהוות מטרד רציני וגורם ישיר של מחלות שצריך להימנע מהם ולהרחיק מאיתנו את היונים. השיטה הנפוצה ביותר להרחיק יונים כיום היא על ידי התקנת רשת אשר אוטמת את החלל לכניסת יונים ולבסוף מרחיקות אותן מהאיזור. שיטה זו של סגירת החללים בעזרת רשתות הינה הומאנית לחלוטין ואינה פוגעת ביונים בשום צורה ואופן.

ביצוע התקנת רשת באמצעות סנפלינג שאוטמת את חדירתן הינה פתרון יעיל מאוד ואפקטיבי שמחזיק לאורך זמן. כל זאת בתנאי שהתקנת הרשת מבוצעת בצורה מקצועית על ידי אנשים מיומנים ובעלי נסיון המשתמשים בחומרים איכותיים עם תו תקן ועמידות כנגד UV בהתאמה מלאה לתנאי האקלים החם השורר בארצנו.

אפשרות נוספת להרחקת יונים היא באמצעות דוקרנים מפלסטיק או מתכת שהיא יעילה מאוד בהתקנה נכונה אולם מתאימה יותר לפתרון נקודתי ולא למרחבים גדולים.

הרחקת יונים בגובה

הרחקת יונים בסנפלינג

ישנן שיטות שונות להרחקת יונים כגון סליל מתכתי הנמתח מקצה לקצה "קפיץ מקפיץ", מריחת גריז או חומר שומני אחר על המעקה או המשטח, הצבת דחליל כגון עורב ועוד כמה שיטות אולם בהרבה מקרים אמצעים אלו אינם יעילים מספיק ואינם מרחיקים את היונים כראוי ואז פונים אלינו לבצע הרחקת יונים בגובה ולאטום את החלל כולו. ביצוע של הרחקת יונים בעזרת רשת דורשת ידע וניסיון הנצבר לאורך שנים ובא לידי ביטוי באיכות ההתקנה, איכות הרשת ואיכות החומרים הנדרשים להתקנת הרשת. רשתות להרחקת יונים קיימים במגוון סוגים ומגוון איכויות ולנו יש את הידע והניסיון לבצע התקנה איכותית שמחזיקה לאורך שנים תוך כדי שימוש בחומרים הטובים ביותר והעמידים ביותר מבין כל הסוגים. חברת קל כנשר ביצעה מאות התקנות של הרחקת יונים ברחבי הארץ וצברה ניסיון וידע עשיר הבא לידי ביטוי במאות רבות של לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ כגון: עולם הילד בבני ברק, ד"ר פישר, שפע שוק, קניון שבעת הכוכבים, ישיבת נחלים, מלון השרון, מתחם יכין סנטר, מתחם טלרד, קניון מודיעין, מועצה אזורית אבן יהודה ועוד רבים אחרים.

הרחקת יונים בסנפלינג
רשת נגד יונים במרכז
רשת נגד יונים בחלון
פרוייקט בחיפה

חזרה לעמוד הבית